Вишиванки бісером

Багато років тому на наших землях з'явився такий одяг, як вишиванки. В XIX столітті було створено безліч варіацій вишивки. А в візерунки - орнаменти, - закладалися місцеві особливоссті регіонів

Українські вишиванки широко використовувалися в народних костюмах і побуті. Протягом тривалого періоду часу з практичної і естетичної точки зору склалися найбільш оптимальні форми і крій одягу, методи і способи її декорування. Мотиви малюнків, кольору та орнаменти передавалися майстринями з покоління в покоління.

Жіночі та чоловічі сорочки та сорочки-вишиванки, вишиті сукні, головні убори завжди прикрашалися різноманітною та багатою традиційною вишивкою. Зазвичай вони виготовлялися з саморобного полотна, його ткали на спеціальному верстаті. Вишиванки купити в Україні просто, зверніться в «Моя вишиванка», ми пропонуємо сукні бісером, сорочки, пояси, а також рушники, скатертини та ін.

Елітні вишиванки від «Моя вишиванка»

Сьогодні створюється велика кількість одягу заводського виробництва. Але він не може зрівнятися з таким унікальним елементом гардеробу, як українська вишиванка бісером ручної роботи. Одягнувши таку яскраву ексклюзивну річ, жінка розквітає, розкриває свою красу. Тому вишиванка бісером повинна бути у кожної жінки. Сучасний крій і чаруючі орнаменти створять приємне враження про власницю такої речі. Сукні, вишиті бісером допоможуть урізноманітнити гардероб кожної української модниці

Для чоловіків вишиті сорочки бісером також зіграють значну роль, підкресливши їх силу і впевненість у собі. Крім цього, красиві вишиванки бісером наближають нас до багатовікових українських традицій.

Магазин «Моя вишиванка» пропонує купити елітні вишиванки. У нас вся продукція створюються за допомогою ручної роботи, натуральних тканин, якісних і красивих оздоблювальних матеріалів (нитки, бісер). Ми створюємо елітні вишиванки для того, щоб Ваш стиль був неповторний і Ви завжди виглядали чарівно!

Купити вишиванку - значить створити настрій!

Вам не вистачає свята? Варто купити вишиванку (Київ) - зміни не за горами! В такому прекрасному одязі Ви завжди будете в центрі уваги, а барвисті квіти і красиві орнаменти, радуючи своїм виглядом, піднімуть настрій Вам і оточуючим.

Якісні вишиванки бісером, купити які можна в магазині «Моя вишиванка», виготовляються майстрами вручну з любов'ю і теплом, властивим українським рукодільницям. Вишиванка з бісеру стане відмінним доповненням до Вашого образу!


►Найкращі Вишиванки бісером, тільки ручної роботи купити в Києві, Україні за хорошими цінами – МояВишиванка ☎(050) 465 42 74 (093) 744 56 32