Каталог Ексклюзивних вишиванок

Ексклюзивні вишиванки ручної роботи

Сьогодні ексклюзивні вишиванки ручної роботи - це квінтесенція української творчості і традицій, втілених в одяг. Вишиті відмінними нитками, декоровані найгарнішим бісером і за допомогою тільки ручної роботи, ексклюзивні вишиванки створять свято в душі її власниці або власника.

Вишиванки ручної роботи від «Моя вишиванка»

В асортимент, що виготовляється магазином «Моя вишиванка» входять: вишиванки ручної роботи для жінок, чоловіків, дітей, а також інша продукція.

Жіноча вишиванка допоможе створити неповторний образ. Його успішно можуть доповнити вишиті пояси, спідниці, розшиті бісером від «Моя вишиванка». Також, ми пропонуємо виконати вишивку на будь-якому одязі, будь то Ваша улюблена кофтинка або плаття.

Ексклюзивна вишиванка для чоловіка - це модно і стильно. Наш широкий асортимент чоловічих сорочок допоможе підібрати ідеальний варіант. При створенні такого одягу ми використовуємо бавовняну, льняну тканину, широку кольорову гаму ниток і бісеру, різноманітні орнаменти.

Якщо Ви хочете створити дитині яскравий і колоритний образ , зробити це просто: можна купити ексклюзивну вишиванку. Вишиванки для хлопчиків і дівчаток виготовляються з натуральних тканин. Сорочки для хлопчиків можуть декоруватися візерунками з ниток або бісеру, що залежить від особистих уподобань. Для дівчаток ми створюємо красиві сукні, спідниці, сорочки. У нас кожна маленька модниця знайде те, що їй до душі.

Окрім одягу, наші рукодільниці виготовляють унікальні вишиті пояси, прекрасні українські рушники, чудові скатертини . Ці речі стануть неперевершеною прикрасою будь-якого будинку. Вони будуть оригінальним презентом, так як немає подарунка цінніше того, який зроблений руками і подарований від усієї душі.

Купити ексклюзивну вишиванку

При створенні кожної нової речі, професійні майстрині магазину «Моя вишиванка» вдихають в них добро і позитив. Тому, купити вишиванку ручної роботи у нас - значить відкрити себе з нової сторони. Цей прекрасний, вишуканий одяг допоможе створити Вам особистий неповторний образ. Ви красиві, а значить впевнені в собі!


Ексклюзивні вишиванки ручної роботи купить в Києві, Україні? ❤Найкрасивіші вишиванки у нас - Моя вишиванка ☎ (050) 465 42 74 (093) 744 56 32